perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

provoj në polonisht

Fjalë: provoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (6): doświadczać, dowodzić, próbować, spróbować, udowadniać, wypróbować
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht provoj, projov caap, projekt provoj, provoj në polonisht, doświadczać në shqip
provoj në polonisht