perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pullë në polonisht

Fjalë: pullë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (1): znaczek
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht pullë, pullë në polonisht, znaczek në shqip
pullë në polonisht

Fjalë të ngjashme

djeg gruan