perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pushtet në polonisht

Fjalë: pushtet (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (6): autorytet, moc, mocarstwo, pełnomocnictwo, potęga, władza
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht pushtet, pushteti ekzekutiv, pushtet pa lavdi, pushtet hijesh, fjala pushteti, pushtet në polonisht, autorytet në shqip
pushtet në polonisht