perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

puth në polonisht

Fjalë: puth (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (5): buzia, całować, cmokać, pocałować, pocałunek
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht puth, puthkanda, puth punjabi, puth jattan de mp3, puth jattan de meaning, puth jattan de lyrics, puth në polonisht, buzia në shqip
puth në polonisht

Fjalë të ngjashme

parappa the rapper 2