perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pyll në polonisht

Fjalë: pyll (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (7): bor, budulec, drewniany, drewno, drzewny, drzewo, leśny
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht pyll, pyll oecd, pyll canada, pull ups, pull up bar, pull and bear uk, pyll në polonisht, bor në shqip
pyll në polonisht