perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

qëndrueshëm në polonisht

Fjalë: qëndrueshëm (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (5): obora, stabilny, stateczny, stłuc, udko
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht qëndrueshëm, qëndrueshëm në polonisht, obora në shqip
qëndrueshëm në polonisht