perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

radiografi në polonisht

Fjalë: radiografi (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (1): radiografia
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht radiografi, radiografi unisza, radiografi test, radiografi periapikal, radiografi panoramik, radiografi konvensional, radiografi në polonisht, radiografia në shqip
radiografi në polonisht