perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

real në polonisht

Fjalë: real (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (5): faktyczny, prawdziwy, realny, rzeczowy, rzeczywisty
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht real, real racing 3, real player, real madrit, real madrid wiki, real madrid news, real në polonisht, faktyczny në shqip
real në polonisht