perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrëfim në polonisht

Fjalë: rrëfim (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (1): opowiadanie
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht rrëfim, rrëfim në polonisht, opowiadanie në shqip
rrëfim në polonisht