perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rresht në polonisht

Fjalë: rresht (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (2): rząd, szereg
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht rresht, rresht në polonisht, rząd në shqip
rresht në polonisht