perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rri në polonisht

Fjalë: rri (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (4): mieszkać, pozostać, przebywać, zostawać
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht rri, rri zgjuar filma, rri zgjuar, rri play, rri pa gjum filma, rri malang, rri në polonisht, mieszkać në shqip
rri në polonisht