perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrjedh në polonisht

Fjalë: rrjedh (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (5): cieknąć, pochodzić, pociągający, ściekać, wywodzić
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht rrjedh, rrjedh në polonisht, cieknąć në shqip
rrjedh në polonisht