perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrotull në polonisht

Fjalë: rrotull (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (7): dokoła, dookoła, koło, naokoło, wkoło, wokół, wokoło
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht rrotull, vij rrotull, rrotull rrotull kjo dynja, rrotull pemes po vallzojme, rrotull i diellit rreth tokes, rrotull në polonisht, dokoła në shqip
rrotull në polonisht

Fjalë të ngjashme

banoj kumar pradhan