perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ruaj në polonisht

Fjalë: ruaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (7): bronić, chronić, pilnować, przechowywać, strzyc, utrzymywać, zachowywać
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht ruaj, ruaj stilo, ruaj significado, ruaj meaning, ruaj inj, ruaj hakodesh wikipedia, ruaj në polonisht, bronić në shqip
ruaj në polonisht

Fjalë të ngjashme

cufo gjumashi mbi ipoh loti chat