perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sëpatë në polonisht

Fjalë: sëpatë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (2): siekiera, topór
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht sëpatë, sëpatë në polonisht, siekiera në shqip
sëpatë në polonisht