perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sa në polonisht

Fjalë: sa (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (3): gdy, jak, jako
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht sa, samp, sa vite, sa shtete ka bota, sa shtete ka amerika, sa satelit i ka saturni, sa në polonisht, gdy në shqip
sa në polonisht

Fjalë të ngjashme

historik chrome mbi solutions