perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sallam në polonisht

Fjalë: sallam (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (1): kiełbasa
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht sallam, sallam tona, sallam meaning, sallam kakao, sallam hako, sallam fix, sallam në polonisht, kiełbasa në shqip
sallam në polonisht

Fjalë të ngjashme

stol it auto pjesë traktor ne shitje