perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shërbim në polonisht

Fjalë: shërbim (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (8): dyżur, nabożeństwo, obowiązek, obsługa, przysługa, serwis, służba, usługa
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht shërbim, shërbim në polonisht, dyżur në shqip
shërbim në polonisht

Fjalë të ngjashme

midis search zbritje ne etc