perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shkëmb në polonisht

Fjalë: shkëmb (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (3): głaz, kamień, skala
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht shkëmb, shkëmb në polonisht, głaz në shqip
shkëmb në polonisht