perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shok në polonisht

Fjalë: shok (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (4): kolega, przyjaciel, towarzysz, współtowarzysz
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht shok, shok sandesh, shok industries, shockwave keeps crashing, shockwave flash has crashed download, shockwave flash has crashed, shok në polonisht, kolega në shqip
shok në polonisht

Fjalë të ngjashme

pranojn islamin kliko këtu