perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shoqëri në polonisht

Fjalë: shoqëri (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (3): społeczeństwo, stowarzyszenie, towarzystwo
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht shoqëri, shoqëri në polonisht, społeczeństwo në shqip
shoqëri në polonisht