perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shpërblej në polonisht

Fjalë: shpërblej (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (4): nagradzać, nagrodzić, rekompensować, wynagradzać
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht shpërblej, shpërblej në polonisht, nagradzać në shqip
shpërblej në polonisht