perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shpëtoj në polonisht

Fjalë: shpëtoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (1): uwolnić
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht shpëtoj, shpëtoj në polonisht, uwolnić në shqip
shpëtoj në polonisht