perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shpatë në polonisht

Fjalë: shpatë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (2): miecz, szabla
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht shpatë, shpatë në polonisht, miecz në shqip
shpatë në polonisht