perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shteg në polonisht

Fjalë: shteg (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (1): ścieżka
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht shteg, shteg games, ben shteg, shteg në polonisht, ścieżka në shqip
shteg në polonisht

Fjalë të ngjashme

dashuri te verteta triptorelin