perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shtet në polonisht

Fjalë: shtet (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (3): państwo, położenie, stan
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht shtet, shteti web, shtet ne shba, shtet ne azi, shtet ne ameriken qendrore, shtet ne afrike, shtet në polonisht, państwo në shqip
shtet në polonisht

Fjalë të ngjashme

supë me perime seksi i shpejt