perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

suva në polonisht

Fjalë: suva (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (2): gips, tynk
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht suva, suva weather, suva usta, suva private hospital, suva planina, suva motor inn, suva në polonisht, gips në shqip
suva në polonisht