perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tjetër në polonisht

Fjalë: tjetër (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (2): drugi, inny
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht tjetër, tjetër në polonisht, drugi në shqip
tjetër në polonisht