perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tokë në polonisht

Fjalë: tokë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (6): kraina, kraj, ląd, teren, uziemienie, ziemia
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht tokë, tokë për shitje, tokë ne shitje kosovë, tokë ne shitje, tokë e përgjakur, planeti tokë, tokë në polonisht, kraina në shqip
tokë në polonisht