perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

trazirë në polonisht

Fjalë: trazirë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (2): ruchawka, zmęczony
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht trazirë, trazirë në polonisht, ruchawka në shqip
trazirë në polonisht