perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tregoj në polonisht

Fjalë: tregoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (4): opowiadać, oznaczać, wskazać, wskazywać
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht tregoj, tregoj.al photo, tregoj.al kosove, tregoj nanes tane, tregoj al list, tregoj al, tregoj në polonisht, opowiadać në shqip
tregoj në polonisht