perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tregtar në polonisht

Fjalë: tregtar (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (4): handlowiec, handlowy, kupiec, kupiecki
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht tregtar, tregtar flamujsh wikipedia, tregtar flamujsh vepra, tregtar flamujsh tregime, tregtar flamujsh subjekti, tregtar flamujsh pdf, tregtar në polonisht, handlowiec në shqip
tregtar në polonisht

Fjalë të ngjashme

erë rrustemi arrij tuba tune guitar