perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tringëllin në polonisht

Fjalë: tringëllin (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (2): dźwięczeć, dzwonić
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht tringëllin, tringëllin në polonisht, dźwięczeć në shqip
tringëllin në polonisht