perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

turrë në polonisht

Fjalë: turrë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (3): kupa, sterta, stos
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht turrë, turrë në polonisht, kupa në shqip
turrë në polonisht