perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vagina në polonisht

Fjalë: vagina (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (1): pochwa
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht vagina, vagina surgery, vagina smells like fish, vagina smell, vagina pimple, vagina names, vagina në polonisht, pochwa në shqip
vagina në polonisht

Fjalë të ngjashme

fitoj para piano bar observator