perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

varg në polonisht

Fjalë: varg (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (10): ciąg, kajdany, kolejka, rząd, seria, szpaler, wers, wiersz, łańcuch, łańcuszek
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht varg, varg vikernes wife, varg vikernes racist, varg vikernes quotes, varg vikernes meme, varg vikernes blog, varg në polonisht, ciąg në shqip
varg në polonisht

Fjalë të ngjashme

dollop nottingham ahur oü ruaj ami