perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

veçse në polonisht

Fjalë: veçse (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (1): kafelek
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht veçse, veçse në polonisht, kafelek në shqip
veçse në polonisht