perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vegël në polonisht

Fjalë: vegël (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (2): narzędzie, przyrząd
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht vegël, vegël në polonisht, narzędzie në shqip
vegël në polonisht