perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vetëm në polonisht

Fjalë: vetëm (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (7): dopiero, jedynie, jedyny, sam, samotny, tylko, wyłączny
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht vetëm, vetëm për të qeshur, vetëm a po m'han raku, vetëm në polonisht, dopiero në shqip
vetëm në polonisht