perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vizatim në polonisht

Fjalë: vizatim (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (1): rysowanie
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht vizatim, vizatime per vjeshten, vizatim teknik ushtrime, vizatim teknik pdf, vizatim teknik me kompjuter, vizatim teknik industrial, vizatim në polonisht, rysowanie në shqip
vizatim në polonisht

Fjalë të ngjashme

noizy mysafir