perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vizitë në polonisht

Fjalë: vizitë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (6): nawiedzać, odwiedzać, odwiedziny, wizyta, zwiedzać, zwiedzanie
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht vizitë, vizitë në polonisht, nawiedzać në shqip
vizitë në polonisht