perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vogël në polonisht

Fjalë: vogël (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (6): chłopiec, drobny, małostkowy, moczar, młodszy, niewielki
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht vogël, truri i vogël, sherri i vogël, qinqi i vogël, qingji i vogël, qeni vogël, vogël në polonisht, chłopiec në shqip
vogël në polonisht

Fjalë të ngjashme

hauz khas village bisht usf