perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

xixëllonjë në polonisht

Fjalë: xixëllonjë (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (1): świetlik
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht xixëllonjë, xixëllonjë në polonisht, świetlik në shqip
xixëllonjë në polonisht

Fjalë të ngjashme

shkurt shqip fat burning foods