perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zbatim në polonisht

Fjalë: zbatim (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (7): egzekucja, pilność, realizacja, stracenie, użycie, wykonanie, zastosowanie
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht zbatim, zbatim në polonisht, egzekucja në shqip
zbatim në polonisht