perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zgjoj në polonisht

Fjalë: zgjoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (1): obudzić
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht zgjoj, zgjoj në polonisht, obudzić në shqip
zgjoj në polonisht