perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zor në polonisht

Fjalë: zor (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-polonisht
Përkthime (1): kłopot
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: polonisht zor, zor sonic, zor shrine circus, zor shrine, zor movie, zor lagaa ke haiya, zor në polonisht, kłopot në shqip
zor në polonisht

Fjalë të ngjashme

zagar gjuetie kufi khat