perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çaj në portugalisht

Fjalë: çaj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (10): chá, te, fractura, pendida, quebradura, rasgadura, rotura, ruptura, picar, rachar
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht çaj, çaj xhenxhefil, çaj sherbele, çaj sherbela, çaj rusi, çaj mali, çaj në portugalisht, chá në shqip
çaj në portugalisht