perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çerek në portugalisht

Fjalë: çerek (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (5): bairro, quarto, distrito, curto, trimestre
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht çerek, çeyrek ne kadar, çeyrek fiyatı, çeyrek fiyatları, çeyrek altın ne kadar, çeyrek altın kaç para, çerek në portugalisht, bairro në shqip
çerek në portugalisht

Fjalë të ngjashme

gjurmë në kaltërsi lag screw