perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çift në portugalisht

Fjalë: çift (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (7): boda, casal, casamento, matrimónio, par, parelha, vapor
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht çift, çift yarık deneyi, çift taraflı bant, çift kişilik yatak, çift kişilik baza, çift kaplan, çift në portugalisht, boda në shqip
çift në portugalisht

Fjalë të ngjashme

ndjej per ty