perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çmoj në portugalisht

Fjalë: çmoj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-portugalisht
Përkthime (9): ajuizar, apreciar, avaliar, estimar, importe, valorar, valorizar, orçar, taxar
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: portugalisht çmoj, çmoj në portugalisht, ajuizar në shqip
çmoj në portugalisht

Fjalë të ngjashme

press release